Agroturystyka
Apartament
Dom wczasowy
Domek letniskowy
Hotel
Hostel
Kamping
Kwatery prywatne
Mieszkania
Motel
Ośrodek wypoczynkowy
Pensjonat
Pokoje gościnne
Spa & Wellness
Uzdrowisko
od: do:
Oferty ze zdjęciem

Pensjonat

willa sloneczna róza

mickiewicza 15

58-580 Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Tel.: 602881016

Tel. kom.: 602881016

e-mail: slonecznaroza@onet.pl

strona www: slonecznaroza.pl

gadu gadu: dorota

Cena od: 50.00 PLN do 70.00 PLN

Opis obiektu

Willa znajduje się w ponad stuletnim budynku (umieszczonym w rejestrze Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków), który poddaliśmy ponaddwuletniej renowacji, aby zachować jej historyczny charakter i uczynić Państwa pobyt u nas jak najbardziej komfortowym.

Nazwa też nie jest przypadkowa – przed II wojną światową w tym budynku znajdował się pensjonat „Sonnenrose”.Willa

Willa jest wielokondygnacyjnym budynkiem wybudowanym w stylu charakterystycznym dla miejscowości położonych w górach (położenie na stoku, strome dachy). Na terenie posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci. Dla wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla Państwa monitorowany parking. 

Klatka schodowa i korytarze zaopatrzone są w system inteligentnego oświetlenia (również awaryjnego) oraz system p-poż. Pokoje

W willi znajduje się 12 pokoi dwu, trzy i czteroosobowych o powierzchni od 14 do 35 m2. We wszystkich pokojach znajdują się lodówki, łazienki (WC, kabina prysznicowa, umywalka)

Wypoczynek ułatwią Państwu komfortowe łóżka małżeńskie ipojedyncze, z wygodnymi, nowoczesnymi materacami. Pokoje na najwyższej kondygnacji mają balkony. We wszystkich pokojach znajdują się czujki p-poż. oraz końcówki sieci komputerowej umożliwiające podłączenie Państwa notebooków do internetu. 

Wyposażenie

Balkon
Czajnik
Internet bez komp.
Internet WiFi
Lodówka
Ogród
Parking
Prysznic
Suszarka do włosów
Telewizor
WC
Łazienka

Galeria