Jak dodać nocleg?

Jak dodać wpis?
1) Aby dodać firmę do katalogu przejdź do zakładki CHCESZ DODAĆ OBIEKT NOCLEGOWY? i kliknij DODAJ OBIEKT.

2) W celu zarejestrowania obiektu noclegowego  należy wypełnić formularz rejestracyjny. Należy wypełnić wszystkie wymagane pola formularza. Następnie należy wybrać interesującą nas kategorię.

3) W części „Wizytówka”, tworzą Państwo swoją wizytówkę, czyli opis obiektu noclegowego i ofertę. Macie państwo do dyspozycji pasek narzędzi, który umożliwi pogrubienie, podkreślenie, zmiana koloru czcionki itp.

4) W części „Banner”, możecie Państwo zareklamować swój obiekt noclegowy lub wpisać slogan reklamowy używając kilka wyrazów, wybierając swój kolor tła. Bannery reklamowe wyświetlane są na stronie głównej oraz w katalogach danej branży, bannery posiadają przekierowanie na Państwa wpis w portalu(wizytówki). Bannery wyświetlane są losowo, bezpłatnie.

5) W celu zakończenia rejestracji należy użyć przycisku DODAJ(znajdujący się na samym dole formularza). Wpis przed pojawieniem się w katalogu jest sprawdzany przez moderatora, błędne wpisy są odrzucane.

6) Po prawidłowym wypełnieniu formularza  otrzymasz od nas e-mail z ID wpisu i zaloguj się na swoje konto.

7) Po zalogowaniu każdy wpis, który dodasz do katalogu przypisze się do Twojego konta, co zapewni Ci w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba, dowolną jego edycję.