Rozrywka dla dzieci

Sala Zabaw dla Dzieci Dżungla

Chłapowskiego 28/39

63-100 Śrem (wielkopolskie)

Tel.: 515-316-900

Tel. kom.: 515-316-900

e-mail: kontakt@dzungla-srem.pl

strona www: http://www.dzungla-srem.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Witaj w Dżungli

Sala zabaw dla dzieci powstała na początku 2011 roku i jest jedynym takim miejscem w Śremie. Jest to idealne miejsce na zabawę oraz upust energii Państwa pociech w wieku 0-12 lat. Maluchy mają okazję spędzić czas pełen atrakcji, rozwijając przy tym swoją sprawność ruchową. Posiadamy 2 różne konstrukcje w tym suchy basen z piłeczkami,zjeżdżalnią, torem przeszkód, mniejszy plac zabaw dla dzieci do lat 3 z mini basenem z piłeczkami i małą zjeżdzalnią. W sali zabaw znajdą Państwo również statek piracki oraz osiatkowaną trampolinę. Posiadamy także bufet, w którym mogą Państwo zakupić kawę lub herbatę a dla swoich pociech napoje i łakocie.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wejścia indywidualne jak i grupowe. Polecamy również organizowanie urodzin i imienin 

Indywidualnie

Zapraszamy wszystkie dzieci do 12 lat do naszej sali zabaw. Dzieci bedą mogły się beztrosko bawić i aktywnie spędzać czas ze swoimi rówieśnikami. Posiadamy 2 różne konstrukcje w tym suchy basen z piłeczkami,zjeżdżalnią, torem przeszkód, mniejszy plac zabaw dla dzieci do lat 3 z mini basenem z piłeczkami i małą zjeżdzalnią. W sali zabaw znajdą Państwo również statek piracki oraz osiatkowaną trampolinę. Posiadamy także bufet, w którym mogą Państwo zakupić kawę lub herbatę a dla swoich pociech napoje i łakocie.

Godziny otwarcia


Dzień
Od Do
Poniedziałek - Piątek 12:00 20:00
Sobota 11:00 20:00
Niedziela 12:00 20:00