Przedszkola

Agencja Opiekunek Savebaby

Wilczyńskiego 23

10-686 Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Tel.: 784824894

Tel. kom.: 784824894

e-mail: biuro.savebaby@wp.pl

strona www: savebaby.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Pierwsza w Olsztynie Agencja Opiekunek    wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8532, specjalizująca się w doborze pracowników usług gospodarstwa domowego:

Opiekunki  do dzieci

Opiekunki osób starszych / chorych

Gosposie

Pomoce domowe

Swoją ofertę kierujemy do osób aktywnych zawodowo, którym obowiązki dnia codziennego nie pozwalają na samodzielną opiekę na bliskimi.

Zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego pracownika, który odpowiada Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Dla nas każda z rodzin jest niepowtarzalna, dlatego z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem realizujemy każde zlecenie. 

Opiekunki współpracujące z SaveBaby, posiadają nie tylko kwalifikacje formalne potwierdzone referencjami, ale są to przede wszystkim osoby z powołaniem, które wykonują swój zawód z zaangażowaniem i pasją.

Mamy pełną świadomość, że od rekomendowanej przez SaveBaby opiekunki i jej cech osobowościowych zależy bezpieczeństwo i dobro Państwa rodziny i domu, dlatego nie polecamy osób, których sami byśmy nie zatrudnili.

Skorzystanie z usług Agencji Opiekunek SaveBaby jest gwarancją zaoszczędzenia czasu na niepotrzebnie wykonane telefony, umieszczone ogłoszenia oraz nieudane spotkania.

Agencja Opiekunek SaveBaby jest nie dlatego, że nie potrafisz znaleźć opiekunki dla swojego dziecka, ale dlatego abyś swój cenny czas mógł poświęcić rodzinie, która Cię potrzebuje.