Biura podróży

Centrum Obsługi Turystycznej (COT) Kołobrzeg

Morska 1

78-100 Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Tel.: +48 94 716 22 44

Tel. kom.:

e-mail: info@cotkolobrzeg.pl

strona www: www.cot.kolobrzeg.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Witamy!

Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju atrakcji i czasu wolnego. Oferta skierowana jest do turystów przyjeżdżających do Kołobrzegu i okolic.
Współpracujemy z wieloma podmiotami oferującymi usługi z zakresu gastronomicznego, noclegowego i usługowego. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

- wycieczki meleksami po Kołobrzegu,

-rejsy po Morzu Bałtyckim statkami wycieczkowymi,

-rejsy na Bornholm,

-rejsy wędkarskie,

-rejsy po Parsęcie łodziami flisackimi,

-usługi przewodnickie,

-ubezpieczenia turystyczne,

-paintball,

-kajaki,

-wiele innych.

Nasze biuro skupia się przede wszystkim na wycieczkach Eko pojazdami, podczas których lektor dostępny w  językach polskim, angielskim i niemieckim opowiada Państwu o atrakcjach pięknego Kołobrzegu.Potrzeba wzbogacenia oferty turystycznej Kołobrzegu o dodatkowe atrakcje turystyczne i rozwój tych atrakcji zgodnie z postawą ekologiczną były początkiem narodzin marki Summer Car, która łączy w sobie pierwiastek ekologii i dobrej zabawy a co najważniejsze umożliwia zwiedzanie atrakcji Kołobrzegu w wygodny sposób. Decydując się na przejażdżkę, mogą Państwo szybciej odkrywać uroki nadmorskiego kurortu. Mają Państwo okazję podziwiać infrastrukturę portową, poznać bogatą historię miasta, zachwycić się jego architekturą