Przemysł chemiczny

Spółdzielnia „JEDNOŚĆ” Zakład Pracy Chronionej w Kraśniku

Al. Niepodległości 10

23-210 Kraśnik (lubelskie)

Tel.: (81) 825 58 02

Tel. kom.:

e-mail: marketing@sp-jednosc.com

strona www: www.sp-jednosc.com

gadu gadu:

Opis firmy

Spółdzielnia „Jedność” należy do czołowych polskich producentów tub aluminiowych. Oferuje bardzo szeroki asortyment tub najwyższej jakości, o czym zaświadcza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wydany przez PCBC potwierdzający zgodność systemu zarządzania z normą PN-EN ISO 9001:2009.

Spółdzielnia jest producentem szerokiego asortymentu artykułów szkolno–biurowych, są to m.in. znane w całej Polsce: kleje roślinne w tubach i mazakach, farby plakatowe, akwarele, plastelinę, modelinę, kredki woskowe. Spółdzielnia „Jedność” jest jedynym w Polsce producentem laku do stempli, w różnych kolorach.

Spółdzielnia jest producentem wyrobów chemiczno-kosmetycznych np. kleju Wikol, kremów do rąk, pasty BHP, fornitu, mydła w płynie (kanistry 5 litrowe, płynu do mycia naczyń (kanistry 5 litrowe).

Spółdzielnia posiada dobrze wyposażony zakład stolarski z suszarnią drewna, który od ponad 35 lat realizuje zamówienia największych, polskich firm zbrojeniowych. Wyroby posiadają specjalistyczne certyfikaty i spełniają kryteria odbioru wojskowego.

Spółdzielnia korzysta z pomocy PFRON.