Okna i drzwi

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD Sp. z o.o.

Chrzanowskiego 23b

87-100 Toruń (kujawsko-pomorskie)

Tel.: +48 56 659 09 22

Tel. kom.:

e-mail: agad@agad.pl

strona www: www.agad.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD to firma z ponad 30-letnią historią. Jej założycielem jest Andrzej Gadomski, który nieprzerwanie od 1977 roku stoi na jej czele. Firma zaczynała jako zakład specjalizujący się we wszelkiego rodzaju remontach, a w szczególności renowacjach pokryć dachowych. Sukcesywny i dynamiczny rozwój firmy spowodował przekształcenie się jej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dziś Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD to uznana firma nie tylko w regionie, ale także w całej Polsce. Ogromne inwestycje związane z renowacjami zabytkowych obiektów, dzięki którym AGAD zdobył uznanie konserwatorów zabytków, to gwarancja profesjonalizmu.

W 2003 roku nastąpiło w historii firmy bardzo ważne wydarzenie. Otóż w tym roku firma zaczęła produkcję okien i drzwi z drewna. Do dnia dzisiejszego firma zdobyła bardzo wielu klientów wyposażając w okna i drzwi bardzo wiele instytucji oraz klientów indywidualnych.
Doświadczenie jakie zdobywamy owocuje również przy renowacji zabytkowych okien i drzwi. Wymaga to od nas ogromnej precyzji i wiedzy a także bogatego parku maszynowego jakim możemy się poszczycić. Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy w branży a ich kompetencje mogą potwierdzić nasi klienci.

Pod szyldem AGAD funkcjonuje również od 1998 roku uznana w regionie hurtownia materiałów budowlanych, na której czele stoi Czesława Gadomska. Hurtownia posiada cztery filie: dwie w Toruniu i po jednej w Gniewkowie i Chełmży.