Aranżacja Wnętrz

PROINWEST - Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji

Kulczyńskiego 10 lok. 21

02-777 Warszawa (mazowieckie)

Tel.: 22 643 28 70

Tel. kom.: 697 213 186

e-mail: proinwest@architekci.pl

strona www: www.proinwest.biz

gadu gadu:

Opis firmy

Firma oferuje szeroki zakres naszych usług – od inwentaryzacji i orzeczeń technicznych budynków 
i  budowli, poprzez operaty wodno-prawne i ochrony środowiska, obliczenia hydrologiczne rzek oraz układów melioracyjnych, projekty rewaloryzacji, odbudowy lub remontów obiektów zabytkowych wraz z przyległymi do nich zespołami parkowymi, do koncepcji i projektów technicznych nowych obiektów – budynków mieszkalnych, szkół, ośrodków zdrowia, hoteli, banków, dróg, mostów, obiektów sieciowych (wodociągi, gazociągi, telekomunikacja,...), itd.

Pracownia posiada własną siedzibę wyposażoną w nowoczesne środki wspomagania projektowego z pełnym zapleczem kadry inżynierskiej dla opracowań branżowych.

Zlecając nam wykonanie dokumentacji macie Państwo pewność, że zostanie ona wykonana zgodnie z Państwa zamierzeniami, w sposób zapewniający jej odpowiedni poziom i wartość,
w pełni ze wszystkimi uzgodnieniami.

Szanowni Państwo,
Istniejemy po to by pomóc Państwu w rozwiązywaniu wszelkich problemów powstających w trakcie realizacji procesu inwestycyjnego – od rodzących się pomysłów, poprzez projekt do nadzoru nad wykonawstwem.

Właściciel firmy arch. Małgorzata Okrzeja – Łazowska otrzymała za projekt jednego z obiektów Nagrodę Ministra Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej za rok 1996 za wybitne osiągnięcia twórcze.