Pracownie artystyczne

Autorska Pracownia Plastyczna

Kolejowa 34

95-010 Stryków (łódzkie)

Tel.: 427199799

Tel. kom.: 693912090

e-mail: a_j_zet@wp.pl

strona www: www.ładne-rzeczy.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Firma działa na tyle sprawnie, że zdążyła wyrobić sobie dobrą markę i stałych klientów. Jest nam z tym dobrze. Innym też.
Głównym profilem działalności firmy jest malarstwo. Polecamy obrazy olejne w dowolnym formacie, o zróżnicowanej tematyce - również na zamówienie.
Drugim ważnym obszarem działania jest projektowanie wzornicze produktów i systemów użytkowych. W szczególności - maszyn i urządzeń dla przemysłu, procesu ich obsługi, sterowania i technologii wytwarzania. Oprócz tego Pracownia oferuje:
Grafikę użytkową - projektowanie pulpitów sterowniczych maszyn, znaków firmowych (logo), druki firmowe, ulotki, nalepki 3D, teczki, wizytówki itp.
Usługi reklamowe - projektowanie i realizację reklam na środkach transportu, banerach, kasetonach podświetlanych, litery przestrzenne, reklamy w terenie wraz z konstrukcją i montażem, spawanie konstrukcji metalowych - do reklam, ogrodzenia, aranżacji wnętrz. Realizujemy wszelkie nietypowe elementy wystawiennicze. Tworzymy dla firm dużych i małych, zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, technologii, czasu i dobrego smaku. Jesteśmy fachowcami w realizacji najbardziej odlotowych zamierzeń, od sprecyzowania - aż do momentu ich zakończenia. Niezależnie od zakresu prac klient może liczyć na nasze zaangażowanie i profesjonalizm, a wielu już twierdzi, że znamy się na rzeczy. Wychodzimy wszak z założenia, że dobry klient - to zadowolony klient.