Pozostałe...

C.L. CONSULTING I LOGISTYKA

Sołtysowicka 19B

51-168 Wrocław (dolnośląskie)

Tel.: 71 324 68 42 wew. 172

Tel. kom.:

e-mail: hlucki@msl.com.pl

strona www: www.eurohotele.cl-consulting.com.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Informacje
Do 19.09.2011 r. trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia i staże zawodowe. Jeszcze są miejsca!
Opis
Firma CL-Consulting i Logistyka Sp.z o.o. w partnerstwie z Gminą Wrocław realizuje projekt "Europejski standard hotelarski" oferujący bezpłatne szkolenia i staże zawodowe w branży gastronomiczno- hotelarskiej dla osób w wieku 15-24 lata, niezatrudnonych, nie zarejestrowanych jako bezrobotne i nie uczących się w trybie dziennym.
Informacje ogólne
Szkolenia - 160 godz. (Podst. obsł. klienta, Przedsiębiorczość, Marketing, Wiedza o regionie, J. ang. lub niem.), 40 godz. moduły spec.: barman-barista lub aranżacja wnętrz z florystyką użytkową). Uczestnicy otrzymują stypendium szkoleniowe.
Staże zawodowe - 3 miesiące praktyki w renomowanych wrocławskich hotelach (np. Radisson Sas, Wrocław, Mercure Panorama, Tumski, Scandic, Novotel). Uczestnicy otrzymują comiesięczne stypendium stażowe.
Misja
Aktywizacja 80 osób w kierunku podjęcia pracy w branży gastronomiczno - hotelarskiej w związku z jej rozwojem na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012.
Nagrody
Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniach i stażach zawodowych i certyfikat o uczestnictwie w szkoleniach specjalistycznych.
Produkty
Więcej informacji w biurze projektu tel. 71 324 68 47.
Strona internetowa