Agencje nieruchomości

UWI Inwestycje S.A.

Roosevelta

60-829 Poznań (wielkopolskie)

Tel.: 61 845 11 83

Tel. kom.:

e-mail: mieszkania@uwi.com.pl

strona www: https://www.uwi.com.pl/

gadu gadu:

Opis firmy

UWI Inwestycje S.A. to poznański deweloper działający na rynku nieruchomości od 1992 roku.


Naszym celem jest realizacja inwestycji spełniających oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Nieustannie stawiamy na rozwój, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami na rynku nieruchomości.

 

Na przestrzeni lat zdobyliśmy wielkie doświadczenie oraz zbudowaliśmy trwałe relacje z Klientami i Kontrahentami. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji mieszkaniowych oraz obiektów biurowych o skomplikowanej strukturze. Oprócz usługi budownictwa mieszkaniowego i ogólnego na sprzedaż oraz wynajem oferujemy wykonanie procesów inwestycyjnych, wykonawstwa budowlanego, eksploatacji mieszkań i kompleksów mieszkaniowych, a także projektów budowlanych i urbanistycznych.

 

UWI Inwestycje S.A. cieszy się ogromnym zaufaniem na rynku deweloperskim, dzięki dotrzymywaniu terminów realizacji oraz jasnych i stabilnych zasad współpracy. Nasze działania skoncentrowane są na spełnianiu potrzeb Klientów. Działamy w oparciu o zasady zarządzania jakością. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie usług deweloperskich oraz inwestorstwa zastępczego w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i usługowym, wydany przez Lloyd’s Register Assurance.

 

UWI Inwestycje S.A. to doświadczenie i zaufanie zdobywane przez lata, potwierdzone tysiącami zadowolonych Klientów.