Szkolenia BHP

BHP PROCES Paweł Rudnicki

Jasna, 18

97-300 Piotrków Trybunalski (łódzkie)

Tel.: 608780198

Tel. kom.: 608780198

e-mail: bhp.rudnicki@gmail.com

strona www: www.bhp-proces.pl

gadu gadu: BHP-PROCES

Opis firmy

BHP PROCES to prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, oferująca swoje usługi na terenie województwa łódzkiego. Swoje działania skupiamy głównie na zewnętrznej obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasz zespół tworzą wykształceni specjaliści z pasją do wykonywania zawodu i wieloletnim doświadczeniem na rynku usług BHP - trenerzy, audytorzy oraz koordynatorzy będący fachowcami w wielu branżach, którzy swoje kompetencje zawodowe oraz konkurencyjność nieustannie podwyższają poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.

Skupiamy się przede wszystkim na kompleksowym nadzorze i doradztwie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Realizując wynikający z Kodeksu Pracy obowiązek utworzenia służby BHP, zapewniamy wieloetapową współpracę naszych Inspektorów, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

Zapewniamy, że powierzone nam zadania zostaną wykonane w czasie jak najkrótszym, jednak z należytą starannością i dbałością o jakość i profesjonalizm, a nasze pozytywne podejście do wyzwań będzie dodatkowym atutem.

Mamy nadzieję, że wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz pełne zaangażowanie w wykonywane czynności pomoże spełnić Państwa oczekiwania i zaowocuje w pełni bezpieczną współpracą.

Oferujemy:
SZKOLENIA BHP (wstępne, okresowe)
TWORZENIE WYMAGANEJ DOKUMENTACJI 
OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO 
INSTRUKCJE BHP, AUDYTY BHP
POMIARY WYDATKU ENERGETYCZNEGO 
KURSY PIERWSZEJ POMOCY