Odzież dziecięca

Prestigekids.pl

Głowackiego 49 H

32-800 Brzesko (małopolskie)

Tel.: 505379624

Tel. kom.: 505379624

e-mail: delfinek.biuro@gmail.com

strona www: prestigekids.pl

gadu gadu: PRESTIGE

Opis firmy

Specjalizujemy się w odzieży wizytowej: koszule chłopięce, spodnie dla chłopców chinosy i rurki, marynarki chłopięce, muszki, krawaty, sukienki dla dziewczynek. Nasze produkty są dla dzieci w wieku od rozmiaru 92-170. Sprzedajemy też czapki firmy Broel oraz odzież Mayoral, mmdadak, Sly, Christopher i wiele innych polskich marek odzieży dla dzieci. Priorytetem naszej firmy jest najlepsza oferta wysokiej jakości ubranek dla dzieci. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną najlepszych polskich producentów.

 

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu sklepu stacjonarnego, stąd wiemy, że nasi mali Klienci szybko rosną, a zmiana garderoby jest koniecznością dlatego staramy się zapewnić przystępne ceny naszych kolekcji przy zachowaniu standardu jakości.

 

 

Projektujemy i zestawiamy ciekawe produkty wykonane na nasze zlecenie przez polskich producentów. Oferujemy odzież polską najlepszej jakości, starannie wykonaną w najmodniejszych fasonach.

 

Dzięki precyzji doboru kolekcji proponujemy modne i niepowtarzalne ubranka, w których dzieci dobrze się czują i pięknie wyglądają.

 

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową