Hurtownie

WorldOffers

Krzywoustego 1

84-300 Lębork (pomorskie)

Tel.: 725025942

Tel. kom.: 737556734

e-mail: biuro@worldoffers.com.pl

strona www: www.worldoffers.com.pl

Skype: contact-worldoffers

Opis firmy

Jesteśmy wieloletnim cenionym partnerem biznesowym na rynku zagranicznym, od stosunkowo niedawna oferujemy swoje usługi oraz produkty również w Polsce zawiązując trafne sojusze z dostawcami jesteśmy cenionym strategicznym często oficjalnym importerem znanych światowych marek.
Oferujemy w naszych zasobach odzież nową nie markową, outletową, używaną typu nie-sort sort i cream.

Wychodząc stale w kierunku oczekiwań naszych odbiorców dopasowujemy oferty pod ich możliwości odbiorcze, jako producent oferujemy pomoc podczas tworzenia marki, jako importer i hurtownia oferujemy pomoc przy pierwszych ruchach i wdrażaniu w rynek startup'ów i młodych firm.

Naszą myślą przewodnią jest oferowanie najlepszych niejednokrotnie sprawdzonych gatunkowo produktów odzieżowych, wiemy że tylko to gwarantuje obopólną korzyść handlową i zawiązywanie długo falowych sojuszy biznesowych.
Naszymi odbiorcami są małe firmy, sklepy, sieci sklepów, oraz duże podmioty gospodarcze często o zasięgu globalnym.
WorldOffers to światowe oferty światowych producentów, to firma handlowa, ale również światowe doświadczenie i światopogląd na szalony rynek mody i pęd ciągle zmieniających się oczekiwań odbiorców.

Wyznaczając standardy zuchwale możemy powiedzieć, że sprzedajemy prawdopodobnie najtańszą i najlepszą odzież w Polskiej dystrybucji hurtowej.
Zapraszamy do współpracy producentów, hurtowników i innych odbiorców ale również dostawców chcących oferować swoje produkty w trwałych i uczciwych relacjach partnerskich.

Film reklamowy