Agencje public relations

HQ Global Progress Sp. z o.o. Sp. k.

Szajnochy 2/210

85-738 Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Tel.: 52 320 47 73

Tel. kom.:

e-mail: biuro@hqgp.pl

strona www: hqgp.pl

gadu gadu: biuro@hqgp.pl

Opis firmy

PR- oferujemy doradztwo w zakresie budowania strategii marketingowych, PR. Naszym celem jest pomoc osobom, firmom, markom oraz produktom w budowaniu wizerunku w środowisku opiniotwórczym.


Eventy- tworzymy eventy na miarę każdej firmy: małej i dużej, a różnorodność, którą oferujemy, zadowoliła już wielu klientów.

Outsourcing- jesteśmy specjalistami w projektowaniu i realizacji założonych procesów sprzedażowych, promocyjnych. Oferujemy Państwu niższe koszty wykonywanych zadań i związaną z tym faktem poprawę wyników finansowych, wyższą wydajność i jakość wykonywanych zadań.

Zarządzanie projektami- proponujemy sprawdzone podejście które pozwala na zdefiniowanie i wdrożenie podstawowych procesów zarządzania projektem.

Zarządzanie kryzysowe- oferujemy Państwu opracowanie programu kryzysowego dla Państwa firmy, uwzględniającego możliwe niekorzystne dla przedsiębiorstwa wydarzenia.

Consulting- pomagamy naszym klientom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dzięki stosowanym przez nas narzędziom pomożemy Państwa firmie dokonać wyboru i zapewnimy stały, zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa.

Doradztwo inwestycyjne- w oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Wdrażanie systemów- nasi trenerzy to wykwalifikowani znawcy technik kompleksowego wdrażania, integrowania i doskonalenia systemów zarządzania, którzy zagwarantują Państwu profesjonalne wsparcie merytoryczne.