Kosmetyki

BIONETI Aneta Idzik

Chrobrego 13

55-100 Trzebnica (dolnośląskie)

Tel.:

Tel. kom.: 728341615

e-mail: aneta.idzik@gmail.com

strona www: www.bioneti.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Firma Bioneti została założona w 2013 roku i wpisana do rejestru REGON pod numerem 022303150. Zakresem działalności firmy jest prowadzenie sklepu internetowego bioneti.pl z kosmetykami naturalnymi do pielęgnacji włosów.
W sklepie można nabyć kosmetyki pielęgnacyjne, utrzymujące zdrowy wygląd włosów: nawilżające szampony, powiększające objętość włosów, wygładzające, aksamitne maski do włosów, naturalne odżywki do włosów oraz produkty do stylizacji – żele, lakiery i pianki do włosów. Ponadto sklep oferuje kosmetyki naturalne o działaniu leczniczym – przeciwłupieżowym, przyspieszającym porost włosów i zapobiegającym ich wypadaniu.
Firma Bioneti powstała z myślą o osobach poszukujących luksusowych, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, jak również kosmetyków leczniczych, mających zastosowanie w różnych problemach z włosami i skórą głowy.

W sklepie znajdują się kosmetyki naturalne i organiczne nastepujących firm:

-KHADI,

-Organicum,

-SESA,

-Vatika,

-Bio Select

Wszystkie kosmetyki są pochodzenia organicznego - roślinnego. Do ich produkcji użyto roślin używanych w medycynie ajurwedyjskiej, zbieranych w różnych zakątkach świata. Ich działanie zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.  
W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno osoby, które mają piękne, zdrowe włosy i chcą zachować je w takim stanie, jak również osoby, których włosy zostały już zniszczone i potrzebują kuracji odżywczej i wzmacniającej.