Doradztwo i konsulting

Standarder Sp. z o.o.

Kolista 25

40-486 Katowice (śląskie)

Tel.: 32 320 29 07

Tel. kom.:

e-mail: klaudia.bicz@standarder.pl

strona www: www.standarder.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Zapraszamy Państwa na 2-dniowe szkolenie: „ Audyt wewnętrzny i ocena bezpieczeństwa informacji w przedsiębiorstwie” w terminie 22-23.10.2014 w Katowicach.

To 12-godzinne szkolenie zakończone egzaminem ma na celu przygotowanie uczestników do samodzielnego przeprowadzenia audytu wewnętrznego z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych w swoim podmiocie.

Więcej szczegółów w Programie szkolenia dostępnym na http://standarder.pl/index.php/zakres/szkolenia.  W razie pytań prosimy o kontakt.

Informacje o trenerze: Information Security Manager, IT PM, Absolwent Uniwersytetu Śląskiego,  Audytor Wewnętrzny ISO/IEC 27001 (ISOQAR),  Audytor Wiodący ISO/IEC 27001 (BSI) ,posiada olbrzymie doświadczenie praktyczne w zakresie ustanawiania systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz danych osobowych, Administrator Bezpieczeństwa Informacji, trener, konsultant, autor publikacji z zakresu bezpieczeństwa informacji,  audytor systemów SZBI,  projektant  systemów komputerowych, posiada kilkadziesiąt dużych wdrożeń  dedykowanych systemów bezpieczeństwa danych osobowych i systemów informatycznych.

Film reklamowy