Instalacje Grzewcze-Wentylac.

SmokeCenter.pl

Jarząbka 4

05-090 Raszyn (mazowieckie)

Tel.: +48 22 207 29 26

Tel. kom.: 0 604 434 463

e-mail: biuro@smokecenter.pl

strona www: http://smokecenter.pl

Skype: smokecenter.pl

Opis firmy

SmokeCenter.pl jest wiodącym dostawcą kabin dla osób palących na polskim rynku. Dzięki wyjątkowej konstrukcji opartej na najnowszych technologiach i wyjątkowo łatwej i taniej eksploatacji nasze palarnie cieszą się uznaniem coraz większej grupy odbiorców.

Nasza konstrukcja opiera się na stalowych ramach zapewniających trwałość naszego urządzenia oraz bardzo grubych szklanych ścianach dzięki czemu całość tworzy ładną ażurową konstrukcje pasującą do każdego wnętrza zarówno nowoczesnego jak biura i hotele oraz bardziej klasycznych i klimatycznych jak restauracje.

Kabiny dla palących oferowane przez naszą firmę zostały wyposażone w najwyższej jakości zespoły filtrów, bardzo wydajny i jednocześnie cichy wentylator oraz dodatkowo w jonizator powietrza który znany już jest wszystkim z urządzeń takich jak klimatyzacja zapewnia dodatkowo czystsze  powietrze wokół  kabiny dla palaczy niż to które ją otacza przed użyciem.

Nasze palarnie przynoszą wiele korzyści wszystkim swoim właścicielom zarówno na terenie biur gdzie pracownicy nie tracą cennego czasu na wychodzenie z budynku oraz w restauracjach gdzie od 15 listopada obowiązuje zakaz palenia, przez co klienci palący w większości zaprzestali odwiedzin w lokalach.

Film reklamowy