Pozostałe…

PPHU 'JackeR'

ul. Lwowska 3

22-600 Jeziernia (lubelskie)

Tel.: 84 66 410 66

Tel. kom.: 693 789 700

e-mail: firma@jacker.pl

strona www: http://www.jacker.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne JackeR, działa na rynku od 1992 roku, jest zdecydowanym liderem w branży systemów osłonowych na obszarze południowo-wschodniej Polski. Funkcjonuje w oparciu o Polski kapitał oraz ponad dwa dziesięciolecia doświadczenia w tym sektorze. Siedziba firmy mieści się w innowacyjnym kompleksie produkcyjno-biurowym o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 1200 metrów kwadratowych.
Firma JackeR posiada w ofercie bardzo duży wachlarz TermoRolet zewnętrznych i TermoBram segmentowych, oraz bogatą ofertę osłon antysłonecznych takich jak markizy, verticale, żaluzje czy rolety tekstylne.
By zbliżyć się do klientów i aby poznać ich potrzeby, produkcja firmy oparta jest na zamówieniach „pod wymiar”. Pomimo, że jest to bardziej kłopotliwa forma funkcjonowania dla producenta, to zyskuje u klientów, spełniając ich konkretne oczekiwania, zarówno pod względem wymiaru jak i typu wybranego materiału i koloru.
Solidność, jakość, trwałość, komfort użytkowania, estetyka i elegancja wykonania to atrybuty, na których firma opiera działalność i rozwój.
Do produkcji swoich wyrobów używa tylko elementów uznanych firm Polskich i zagranicznych.