Pozostałe...

MSP POLSKA SP. Z O.O

Zdrojowa 28

62-065 Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

Tel.:

Tel. kom.:

e-mail: zleceusluge@gmail.com

strona www: http://zleceusluge.pl/

gadu gadu:

Opis firmy

W zleceusluge.pl wystawisz swoje zlecenia i otrzymasz oferty od Wykonawców. Możesz wystawić w zleceniach: budowę domu, poszukiwanie opiekunki do dziecka, naprawę samochodu poprzez prowadzenie księgowości po rozbudowę sieci komputerowej.

Dzięki nam, Wykonawcy utworzą wizytówki swoich Firm i opiszą jakie wykonują usługi. W prosty sposób będziesz mógł znaleźć Wykonawcę ze swojego terenu i zlecić mu wykonanie usługi. A jeżeli dodasz swoje zlecenie do naszej bazy, Wykonawcy sami dodadzą swoje oferty do Twojego zlecenia, z których będziesz mógł w dowolny sposób wybrać najdogodniejszą dla siebie ofertę kierując się:

- ceną
- terminem
- lub doświadczeniem Wykonawcy

Nie musisz już przeszukiwać całego Internetu. Tutaj w jednym miejscu zlecisz swoje zadania i zaprezentujesz swoje usługi.

Na naszym portalu znajdziesz najlepszych Wykonawców.

Zleceusluge.pl jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie rynkiem usług w internecie oraz rosnącym wymaganiom jakie stawia konieczność dostępu do aktualnych i sprawdzonych ofert.
Główną misją platformy jest sprawne kojarzenie podmiotów i osób, które chcą nawiązać współpracę, bądź zwyczajnie umieścić drobne ogłoszenie.