Pozostałe...

PASS Dezynsekcja Deratyzacja Dezynfekcja

Łąkowa 4

90-563 Łódź (łódzkie)

Tel.: 426366544

Tel. kom.: 601077755

e-mail: biuro@dezynsekcja-lodz.pl

strona www: www.dezynsekcja-lodz.pl

gadu gadu: 601077755

Opis firmy

PASS Jarosław Stefaniak to firma, która świadczy usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, zabiegi wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym systemem HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne).

Wszystkie stosowane przez nas środki oraz preparaty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, oraz są dopuszczone do stosowania na terenie Polski.

Żeby zapewnić wysoką jakość naszych usług stosujemy środki najnowszej generacji, renomowanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związanych z dezynsekcją, deratyzacją i dezynfekcją. Swoją ofertę kierujemy do firm oraz osób prywatnych.

Usługi świadczymy terminowo i solidnie w porach dogodnych dla klienta. Potrafimy dostosować się do potrzeb klientów, dlatego jako jedna z bardzo niewielu firm oferujemy usługi CAŁODOBOWO (na terenie Łodzi i okolic).

Po wykonaniu usługi wystawiamy protokoły stosowne dla kontroli sanitarno-epidemiologicznej lub weterynaryjnej inspekcji sanitarnej.