Reklama zewnętrzna

Via Color Sp. z o.o.

Domaniewska 47/10

02-672 Warszawa (mazowieckie)

Tel.: +48 22 262 86 79

Tel. kom.:

e-mail: gosia@viacolor.pl

strona www: www.viacolor.pl

gadu gadu:

Opis firmy

Od początku swojej działalności nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze serwisowej klienta oraz dostarcza szerokie spektrum profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych i części do wszystkich drukarek cyfrowych.

Od wielu lat zapewniamy najlepszą obsługę firm, przedsiębiorstw, instytucji jak również klienta indywidualnego. Specjalizujemy się również w dostarczaniu wszystkich niezbędnych akcesoriów do każdego biura. Na co dzień obsługujemy największe drukarnie, szkoły oraz firmy na terenie całego kraju.

Polityka naszej firmy opiera się na indywidualnym i pełnym zaangażowania podejściu do każdego klienta niezależnie od wartości zlecanej nam usługi. Oferujemy korzystne rabaty, bezpłatne dostawy zamówień, fachowe doradztwo jak również wsparcie techniczne. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy, a nasza marka jest rozpoznawana jako solidny, rzetelny i uczciwy partner w interesach.

Zachęcając do współpracy zapewniamy, iż naszym nadrzędnym celem jest Państwa pełna satysfakcja z jakości świadczonych przez nas usług. Jednocześnie informujemy, że wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją jakości.